Bolu Haberleri, Bolu Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Yaşlı adam pazar yerinde düşürdüğü parasına kavuştu

Edinilen bilgiye göre, İhsaniye Mahallesi’nde kurulan hal pazarına alışveriş yapmak için giden Ersin Kahraman isimli vatandaş alışveriş yaptığı sırada yerde naylon poşet içine sarılmış para olduğunu fark etti. Yerde bulduğu parayı alan Kahraman, hal pazarında bulunan zabıta ekiplerine parayı sayarak teslim etti.

Buluntu paranın zabıta ekiplerine teslim edilmesinden yaklaşık yarım saat sonra, Mustafa Gök isimli yaşlı bir vatandaş ise parasının kaybolduğunu belirterek zabıta ekiplerine ihbarda bulundu. Kaybettiği paranın miktarını soran zabıta ekiplerine Gök, “poşet içine sarılı halde 3 bin Türk lirası ve 500 dolarım vardı” dedi. Ersin Kahraman’ın yerde bularak zabıtaya teslim ettiği para ile Mustafa Gök’ün kaybettiği paranın miktarlarının aynı olduğu anlaşılınca, ekipler yaşlı adamın parasının bulunduğunu belirterek kendisine iade ettiler.

Bir önceki yazımız olan (Özel Haber) Abant Ramazan’da da ilgi odağı oldu başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme hilesi