Bolu Haberleri, Bolu Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Vali Baruş, yeni adli yıl açılışına katıldı

Yeni adli yılın başlamasıyla birlikte Bolu Cumhuriyet Başsavcılığı, Bolu Ağır Ceza Mahkemesi ve Bolu Baro Başkanlığı tarafından kokteyl düzenlendi. İzzet Baysal Turizm ve Otelcilik Uygulama Okulu Bahçesinde düzenlenen kokteyle Bolu Valisi Aydın Baruş, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Aydoğan Budakçı, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Nadir Çelik, Belediye Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu, Bolu Cumhuriyet Başsavcısı Önder Yaman, Bolu Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Seyfi Han, Baro Başkanı Ferit Atalay, İl Emniyet Müdürü Armağan Adnan Erdoğan, hakimler, savcılar, avukat ve davetliler katıldı.

Vali Baruş, yeni adli yılın hayırlara vesile olmasını temenni ederek, hakim, savcı, avukat ve tüm personele yapacakları çalışmalarda başarılar diledi.

Düzenlenen kokteylde konuşma yapan Bolu Cumhuriyet Başsavcısı Önder Yaman ise, yeni adli yılın hayırlı olması temennisinde bulunarak, tüm çalışma arkadaşlarına başarılar diledi.

Bir önceki yazımız olan TEM otoyolunda zincirleme kaza: 7 yaralı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir