Bolu Haberleri, Bolu Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Ölmek üzereyken bulunan kedi sağlığına kavuştu

Bolu Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü’nde görevli veteriner hekimler, geçtiğimiz günlerde mide çıkışında tıkanma olan sokak kedisini başarılı bir ameliyatla hayata bağladı. Ölmek üzereyken duyarlı bir vatandaşın ihbarı üzerine bulunan kedi, ameliyatının ardından eski sağlığına kavuştu.

Fiziki yapısı, personeli, modern ameliyathanesi ve başarılı veteriner hekimleri ile Türkiye’nin sayılı Hayvan Barınakları arasında yer alan Bolu Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü’ne bağlı Hayvan Barınağı, bugüne kadar sokak hayvanlarına yönelik hayata geçirdiği birçok proje ve başarılı birçok ameliyat ile onların hayata tutunmasında önemli rol oynadı. Veteriner İşleri Müdürlüğü hekimleri, son olarak gerçekleştirdikleri ameliyat ile ölmek üzere olan bir kedinin hayatını kurtardı. Ameliyat edilen kedi, kısa bir rehabilitasyonun ardından eski sağlığına kavuştu.

Bir önceki yazımız olan Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz: “Tabiatın kalbi Bolu, mutfağın da kalbi” başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme hilesi