Bolu Haberleri, Bolu Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Defarges'dan alçak sözler: Erdoğan öldürülmeli

Fransa Uluslararası İlişkiler Enstitüsü (IFRI) araştırmacısı ve Fransa’nın sözde en ünlü uluslararası politika uzmanlarından Philippe Moreau Defarges denen alçak uluslararası bir skandala imza attı.

SÖZDE UZMANDAN ALÇAK SÖZLER

Fransız BFM televizyonunda konuşan katil ruhlu alçak Defarges, Erdoğan adeta bir geçiş dönemine hızla ilerliyor. Güçlerini daha da sağlamlaştırmak isteyecek diyerek Nereye kadar götürecek? diye soruyor.

Sorunun cevabını yine kendisi veren sözde uluslararası politikalar uzmanı Sadece bir felakete götürebilir diyor.

TEK ÇÖZÜM ERDOĞAN’IN ÖLDÜRÜLMESİ

Referandum konusunda itiraz edenlere de akıl veren Defarges, konuşmasının devamında Türklerin yaptığı başvurular (çözüm arayışları) inanılmaz. Ama hiç bir yere varamazlar. Çünkü Erdoğan bunların hepsini adeta kilitleyecek. Bunun sonuca varmasının tek bir yolu var. O da Erdoğan’ın öldürülmesi diyerek uluslararası bir skandala imza atıyor.

ROMA’DAN ÖRNEK VERDİ

Skandal suikast çağrısına bilimsel bir anlam katmaya da çalışan Defarges, tarihten de örnek vererek Kusura bakmayın ama, Roma döneminden beri böyle bir düşünce var. Doğruları yapmayan bir devlet adamına karşı başka ne yapılabilir? diyor.

Bir önceki yazımız olan Suudi Arabistan'da şok görevden almalar! başlıklı makalemizde abd büyükelçisi, DÜNYA Haberleri ve görevden alma hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme hilesi